DIskový odlučovač pro deemulgační stanice 1,2m

 
  • 1 z 20
 

Velký odlučovač s disém až 1,2m pro umístění na nádrž s uzavíratelným  výrokem např. do IBC kontejneru. s nosnou konstrukcí pro manipulaci vysokozdvižmým vozíkem. Vyrobíme přímo pro danou aplikaci zákazníka.

Dostupnost výroba na zakázku do 5-6 týdnů
Cena 125 840 Kč včetně DPH
104 000 Kč    
Značka N-engineering
Webová stránka značky n-engineering.cz
Kategorie DIskové odlučovače ropných látek
Záruka zákonná (Firma 1 rok, ostatní 2 roky)
 

DEEMULGAČNÍ PROCESY V EKOLOGICKÝCH LIKVIDACÍCH ROPNÝCH KAPALIN / NEUTRALIZAČNÍ A DEEMULGAČNÍ STANICE A PRŮMYSLOVÉ AREÁLY

- Instalací diskového odlučovače na sběrné nádoby se automaticky odebírá ještě stále prodejný olej, tedy snadno odděluje významná část.

- Umožní se a zefektivní samotný deemulgační proces pomocí bakterií

- velké odlučovače s diskem až 1200mm děláme vždy na zakázku pro danou nádrž/instalaci, s plynule nastavitelnou rychlostí otáčení, výtokem do IBC  kontejneru s druhou/bez druhé separační nádrže, dlouhým přívodním kabelem, elektroboxem s IP68 - vypínač a kolečko regulace rychlosti

pro příklad výkonnosti - z měření u zákazníka - náš diskový odlučovač průměru 1200mm, při vrstvě 40cm slitých ropných látek na hladině vody, vyčerpal 1000litrů tohoto "oleje" za 45min při max. rychlosti otáčení, obsah vody byl až 25%.

Diskový odlučovač průměru 1200mm...cena 74 000 Kč

Konstrukce pro přenost vysokozdvižným vozíkem...cena 30 000kč

diskovy odlucovac D1200 N-engineering

diskovy separator ropnych latek D800 N-engineering

 

 - Stírátka mají dlouhou životnost, pokud zabráníte provozu odlučovače na sucho. V nádržích obráběcích strojů bežně vydrží až rok. Životnost lze zvýšit zakoupením odlučovače s digitálním časovačem a např. po 20min provozu na dalších 10min odlučovač vypnout. 

- Doporučujeme stírátka vystříhat obyčejnými kancelářskými nůžkami z desky Pertinaxu / Kartitu / Textitu  tloušťky 0,5mm (doporučujeme Textit) a s přiložením stávajících nebo šablony provrtat otvory pro šrouby. Zvládne to každý a není důvod, aby kdokoli vydělával na opotřebitelných dílech. Deska Pertinaxu (Kartitu) je běžně dostupná. Samozřejmě na objednávku jsme schopni obratem dodat.